Одіозній "слузі" закидають печерний расизм – за "чорношкірого доповідача", який їй "як дочка"

Світлина, до якої "слуга" написла розкритиковану текстівку Об этом сообщает ukr-post.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нардепка зі "Слуги народу" Ліза Богуцька втрапила в черговий скандал.

Так, "слуга" у вельми сумнівний спосіб прокоментувала виступ свого колеги Жана Беленюка у Верховній Раді.

"Вперше в Українському Парламенті біля трибуни чорношкірий доповідач, – знайшла дивний привід пишатися Богуцька. – Жан Беленюк. Спортсмен! Чемпіон! Красень!"

Депутатку різко розкритикував журналіст Сергій Іванов, який звинуватив Богуцьку в "печерному расизмі".

"В яку Європу нас можуть привести такі перфектні, не затьмарені тінню цивілізованості обскуранти? – запитує загал журналіст. – Одна кидається на журналістів, другий мастурбує на совок, третя в ідіотському захопленні демонструє печерний расизм".

Членкиня партії Володимира Зеленського не зрозуміла закидів у расизмі, які назвала "щирісінькою маячнею". І повідомила, що, по-перше, товаришує із Беленюком, по-друге ж: "Ставлюся до нього, як до своєї доньки, народженої від змішаного шлюбу. Батько моєї дочки – марокканець. І то був студентський шлюб".

"Тому що таке расова дискримінація – знаю не з чуток, – запевнила Богуцька. – І пережила її на собі, оберігаючи доньку від нападок й образ".

Також представниця парламентської більшості поділилася власної радістю щодо того, що Беленюк є депутатом, що "він зі мною в одній фракції", а також що "діти від змішаних шлюбів стають прекрасними членами нашого суспільства".

При цьому Богуцька перепросила Беленюка, "якщо він образився". І додала: "Решта хай ображається на себе за те, що прочитали не те, що я написала".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570098678-odiozniy-sluzi-zakidayut-pecherniy-rasizm-za-chornoshkirogo.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя